MonoCalendar 0.6.2 - en to eu translation catalogue (72 entries)

en: Version:
eu: Bertsioa:

en: Author:
eu: Egilea:

en: About MonoCalendar
eu: MonoCalendar-ri buruz

en: Close
eu: Itxi

en: Calendar's editor
eu: Egutegi editorea

en: Borja Sanchez Zamorano <borsanza@gmail.com>
eu: axi - Asier Martínez

en: GNU General public license
eu: Lizentzia Publiko Orokorra GNU

en: &Close
eu: &Itxi

en: &Open MonoCalendar
eu: &MonoCalendar zabaldu

en: &File
eu: &Fitxategia

en: &Edit
eu: &Editatu

en: &View
eu: &Ikusi

en: &Help
eu: &Laguntza

en: New &event
eu: Gertakizun &Berria

en: New c&alendar
eu: Egutegi &berria

en: &Import...
eu: &Inportatu...

en: E&xport...
eu: Esportatu...

en: &Preferences
eu: &Hobespenak

en: &About us...
eu: &Programari buruz...

en: Day
eu: Eguna

en: Week
eu: Astea

en: Month
eu: Hilabetea

en: Lateral
eu: Zeharkakoa

en: New Calendar
eu: Egutegi Berria

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Information
eu: Informazioa

en: Calendars
eu: Egutegiak

en: &Check updates
eu: &Egunerapenak bilatu

en: &Go Today
eu: &Gaurko egunera joan

en: View &days
eu: &Eguneko ikusi

en: View &months
eu: &Hilabeteko ikusi

en: View &weeks
eu: &Asteko ikusi

en: &Next
eu: &Hurrengoa

en: &Previous
eu: &Aurrekoa

en: &Select Language
eu: &Hizkuntza

en: New event
eu: Gertakizun Berria

en: M/%d
eu: %d/MM

en: ddd, MMM %d
eu: ddd', 'MMM'ren' %d'a'

en: dddd, MMMM %d
eu: dddd', 'MMMM'ren' %d'a'

en: Personal
eu: Pertsonala

en: Work
eu: Lana

en: Without title
eu: Titulu Gabe

en: Catalan
eu: Katalanieraz

en: Danish
eu: Danieraz

en: German
eu: Germanieraz

en: English
eu: Ingelesez

en: Spanish
eu: Gazteleraz

en: Basque
eu: Euskara

en: French
eu: Frantsesez

en: Italian
eu: Italieraz

en: Japanese
eu: Japonieraz

en: Dutch
eu: Holanderaz

en: Polish
eu: Polonieraz

en: Portuguese (Portugal)
eu: Portugesez

en: Portuguese (Brazil)
eu: Brasilgo portugesez

en: Russian
eu: Errusieraz

en: Chinese (PRC)
eu: Txineraz - PRC

en: Chinese (Taiwan)
eu: Txineraz - Taiwan

en: Preferences
eu: Hobespenak

en: Translucency
eu: Transparentzia

en: Updates
eu: Egunerapenak

en: First day of week:
eu: Astea hasi:

en: Days by week:
eu: Egunak asteko:

en: Calendar
eu: Egutegia

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Notify icon
eu: Oharren aldeko ikonoa

en: Show the notify icon of MonoCalendar
eu: MonoCalendar-en ikonoa sistemaren erretiluan erakutsi

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Select language
eu: Hizkuntza aukeratu

en: Show: % hours
eu: Erakutsi: % ordu batera

en: This version of MonoCalendar ({0}) is the current
eu: MonoCalendar-reko bertsio hau ({0}) eguneratuta dago
