MonoCalendar 0.6.2 - en to ca translation catalogue (82 entries)

en: Version:
ca: Versió:

en: Author:
ca: Autor:

en: About MonoCalendar
ca: Sobre MonoCalendar

en: Close
ca: Tancar

en: Calendar's editor
ca: Editor de calendaris

en: Translated by:
ca: Traduit per:

en: Borja Sanchez Zamorano <borsanza@gmail.com>
ca: Borja Sánchez Zamorano <borsanza@gmail.com>

en: GNU General public license
ca: Llicència general pública GNU

en: &Close
ca: &Tancar

en: &Open MonoCalendar
ca: &Obrir MonoCalendar

en: &File
ca: &Fitxer

en: &Edit
ca: &Editar

en: &View
ca: &Veure

en: &Help
ca: &Ajuda

en: New &event
ca: Nou &esdeveniment

en: New c&alendar
ca: Nou &calendari

en: &Import...
ca: &Importar...

en: E&xport...
ca: E&xportar...

en: &Preferences
ca: &Preferències

en: &About us...
ca: &Sobre...

en: Day
ca: Dia

en: Week
ca: Setmana

en: Month
ca: Mes

en: New Calendar
ca: Nou Calendari

en: Next
ca: Següent

en: Previous
ca: Anterior

en: Information
ca: Informació

en: Zoom out
ca: Allunyar

en: Zoom in
ca: Acostar

en: Calendars
ca: Calendaris

en: &Check updates
ca: &Buscar actualitzacions

en: &Go Today
ca: &Anar a hui

en: View &days
ca: Veure per &dies

en: View &months
ca: Veure per &mesos

en: View &weeks
ca: Veure per &setmanes

en: &Next
ca: Se&güent

en: &Previous
ca: &Anterior

en: &Select Language
ca: &Idioma

en: New event
ca: Nou esdeveniment

en: M/%d
ca: %d/MM

en: ddd, MMM %d
ca: ddd, %d' / 'MMM

en: dddd, MMMM %d
ca: dddd, %d' / 'MMMM

en: Work
ca: Treball

en: Without title
ca: Sense títol

en: Catalan
ca: Català

en: Danish
ca: Danès

en: German
ca: Alemany

en: English
ca: Anglès

en: Spanish
ca: Castellà

en: Basque
ca: Basc

en: French
ca: Francès

en: Italian
ca: Italià

en: Japanese
ca: Japonès

en: Dutch
ca: Neerlandès

en: Polish
ca: Polonès

en: Portuguese (Portugal)
ca: Portuguès - Portugal

en: Portuguese (Brazil)
ca: Portuguès - Brasil

en: Russian
ca: Rus

en: Chinese (PRC)
ca: Xinès - PRC

en: Chinese (Taiwan)
ca: Xinès - Taiwan

en: daily
ca: diàriament

en: weekly
ca: setmanalment

en: monthly
ca: mensualment

en: Preferences
ca: Preferències

en: Translucency
ca: Transparència

en: Updates
ca: Actualitzacions

en: Search updates:
ca: Buscar actualitzacions:

en: First day of week:
ca: Iniciar la setmana el:

en: Days by week:
ca: Dies per setmana:

en: Time format:
ca: Format horari:

en: The day begins at:
ca: El dia comença a les:

en: The day finishes at:
ca: El dia acaba a les:

en: Calendar
ca: Calendari

en: Advanced
ca: Avançat

en: Notify icon
ca: Icona de l'àrea de notificació

en: Time
ca: Hores

en: Show the notify icon of MonoCalendar
ca: Mostrar la icona de MonoCalendar en la safata del sistema

en: Language
ca: Idioma

en: Select language
ca: Seleccione llenguatge

en: Show: % hours
ca: Mostrar: % hores al mateix temps

en: Available version {0}. Download it from:
ca: Esta disponible la versió {0} de MonoCalendar. Descarregatela on:

en: This version of MonoCalendar ({0}) is the current
ca: Esta versió de MonoCalendar ({0}) és l'actual
